dodaj nowy suplement
HYDRODREN - Noble Health
Noble Health

HYDRODREN

HYDRODREN zawiera ekstrakty z ziół, które przyczyniają się do szybszego usuwania wody z organizmu. Suplement diety przyczynia się do szybszej redukcji masy. W składzie preparatu znajduje się między innymi korzeń mniszka lekarskiego, który wpływa na oczyszczenie krwioobiegu. Ziele pokrzywy ma działanie oczyszczające. HYDRODREN zawiera także karczoch, który usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, jak również wpływa na lepsze funkcjonowanie wątroby oraz żołądka. Zaleca się spożywać dwie tabletki suplementu dziennie. 

Oceń ten suplement

Zostaw swoją ocenę

Komentarze

muszę przyznać, że preparat pozytywnie mnie zaskoczył. Jest jednak bardzo skuteczny, czego nie mogę powiedzieć o innych preparatach jakie wcześniej zażywałam. Już po kilku dniach widać poprawę. Znikają obrzęki i uczucie pełności. Kolejną z zalet jaką mogę powiedzieć o HYDRODREN to jego wydajność. Produkt jest gorszy niż inne tego typu produkty. Cena może zniechęcić. Zobaczcie sobie jednak skład. Znacznie się różni. Lepiej dopłacić i mieć coś sprawdzonego. Osobiście polecam.
Igus
ciekawy sklad. nie moge powiedziec o efektach, stosuje go dopiero kilka dni. ale juz czuje sie mniej nabrzmiala. zobaczymy co bedzie dalej:)
DariaW

Dodaj swój komentarz

dodaj komentarz