dodaj nowy suplement
Młody jęczmień Proszek BIO - Aura Herbals
Aura Herbals

Młody jęczmień Proszek BIO

Młody jęczmień Proszek BIO to preparat, który od dawna uznawany jest za środek, który przyczynia się do szybszej redukcji masy. W preparacie znajduje się nie tylko wysoka zawartość błonnika, ale również duża porcja dodatkowych witamin, wśród których znajdują się między innymi: witamina B1, witamina B2, witamina B6 oraz witaminy C. Młody jęczmień Proszek BIO bogaty jest także w potas, wapń, żelazo, cynk czy miedź. Zaleca się spożywanie 1-2 łyżeczki proszku, które będą wymieszane z wodą lub sokiem.

Oceń ten suplement

Zostaw swoją ocenę

Komentarze

spożywam od kilku tygodni i widzę efekty. Młody jęczmień Proszek BIO jest bardzo skuteczny i pomocny. Wcześniej nie wierzyłam, że jęczmień może mi tak pomóc. Jednak spróbowałam i nie żałuję. Polecam wszystkim
Kasia
produkt ma faktycznie dużą ilość błonnika. Ja się bardzo dobrze po nim czuję. Nie muszę w końcu tak dużo jeść żeby nie być głodna. Dzięki temu widzę też, że moja waga zaczęła spadać. Aura Herbals ma bardzo dobre produkty. Są przede wszystkim naturalne. Młody jęczmień Proszek BIO zawiera też sporo witamin, na których bardzo mi zależało. Ja przeważnie piję jęczmień rano. Wolę z wodą. Smak wiadomo, ze nie zachwyca ale nie jest też jakoś bardzo niesmaczne. Widzę efekty i to dla mnie najważniejsze. Czuję się lepiej. Do tego cena też dobra.
Lucynka

Dodaj swój komentarz

dodaj komentarz