MUSCELPHARM COMBAT XL co to takiego

MUSCELPHARM COMBAT XL co to takiego

Odżywki umożliwiające utrzymanie diety masowej posiadają w swoim składzie białko, dzięki któremu budowa masy mięśniowej jest jeszcze szybsza. Doskonałym przykładem takiej odżywki jest prezentowany Mass Gainer. W każdej porcji tego preparatu znajduje się odpowiednia dawka energii.
Złożona budowa węglowodanów nie powoduje ich szybkiego rozkładania, dzięki czemu energia utrzymywana jest przez kilka godzin. Insulina nie jest gwałtownie wyrzucana, co sprawia, że osoby przyjmujące odżywkę są wypoczęci i nie czują znużenia.
Preparat ten dostarczy do organizmu odpowiednią ilość substancji odżywczych, a także witamin i soli mineralnych, a dodatkowo zwiększy wzrost mięśni bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Oczywiście podczas budowy masy mięśniowej bardzo ważne są regularne i odpowiednio ułożone treningi.

Podczas intensywnych treningów wzmaga pocenie się. Jest to naturalny proces organizmu, który ma za zadanie regulować ciepłotę ciała i zapobiegać jego przegrzaniu i udarom. Niestety w niektórych przypadkach jest ono tak intensywne, że przybiera formę nadpotliwości co z kolei w znacznym stopniu utrudnia normalne funkcjonowanie organizmu.
Stwarza to duży dyskomfort zwłaszcza w kontaktach społecznych. Nadpotliwość ma tak silna formę, że antyperspiranty ani leki często nie przynoszą oczekiwanego efektu. Radzi sobie z tym natomiast świetnie medycyna estetyczna, która oferuje zabiegi umożliwiające pozbycie się tego problemu. Jednym z nich jest terapia toksyna botulinową. Leczenie nadpotliwości botoksem jest dostępne w gabinecie estetycznym Dr Parda. 

Toksyna botulinowa działa drażniąco na zakończenia nerwowe, powoduje to denerwację gruczołów potowych, a w konsekwencji ogranicza wydzielanie się potu. Zabieg ten sprawdza się w leczeniu nadpotliwości takich części ciała jak: pachy, dłonie, stopy,głowa czy czoło. Zabieg jest nieinwazyjny i skuteczny. Jego efekty można zaobserwować już po kilku dniach. Utrzymują się one przez okres około 6 miesięcy, a w niektórych przypadkach znacznie dłużej. Zabieg rozpoczyna się od określenia obszaru, na którym występuje nadpotliwość. Robi się to przy pomocy tzw. testu Minora. Aby uzyskać oczekiwany efekt zwykle wystarczy tylko jeden zabieg. Można go powtarzać co 6-12 mc.

Wcześniejsze opinie użytkowników (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena suplementu: