dodaj nowy suplement
THERMO BURNING POWER - SFD
SFD

THERMO BURNING POWER

THERMO BURNING POWER to preparat, który polecany jest każdej osobie, która chce szybko, ale również bezpiecznie, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W suplemencie znajduje się 5 ekstraktów, które mają działanie teratogeniczne. Wpływają także na szybszy metabolizm. Substancjami znajdującymi się w suplemencie są między innymi Coffea arabica, Theobroma cacao czy ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego. Preparat przyczynia się także do redukcji zbędnej wody, która gromadzi się w organizmie.

Oceń ten suplement

Zostaw swoją ocenę

Komentarze

SFD Thermo Burning power to mój pierwszy spalacz tłuszczu jaki zaczęłam stosować. Już po kilku dniach widzę efekty. Coffea arabica, Theobroma cacao naprawdę działa. Najbardziej się cieszę, że nie czuję się już taka nabrzmiała. Stosowałam wcześniej produkty, które miały redukować wodę z organizmu jednak nic nie działały a Thermo Burning jest naprawdę skuteczny
Olka
u mnie również zadziałał. W połączeniu z odpowiednim żywieniem i włączeniem ruchu widzę postępy. Wcześniej nie widziałam efektów pomimo, że również starałam się trzymać dietę.
Jagódka

Dodaj swój komentarz

dodaj komentarz